Hafta içi : 08:00 - 18:00
Cumartesi : 08:00 - 13:00

Agali Metal

Kurucu ortaklarının ABS üzerine metal kaplama sektörünün askı,apara ihtiyaçlarını karşılama geçmişlerinin çok daha öncelere dayanması(ALMANYA da SOLİNGEN de halen faliyette olan GALVANO GESTELBEU OCAKTAN GmbH) dolayısı ile geçmişten günümüze sektörle ilgili firmaların ihtiyaçları, sıkıntıları, özellikle hızlı ve kaliteli üretim standartlarının sağlanması, uygun müşteri ilişkileri, uygun fiyat politikası gibi bir çok konudaki birikimleri Agali Metal Makina San. Tic. Ltd. Şti. firmasının temel kural ve değerlerini oluşturmuştur.

Ülkemizdeki kalite sorunlarının bilinci ile kalite standardı olarak kendisine dünya standartlarını benimsemiş bir firmadır. Bunun göstergesi olarak Avrupa birliği ülkelerine Almanya(bolta,bia,decoma,gerhardi,bingen) ve diğer dünya ülkelerine iş yapan yerli firmalarımızın ihtiyaçlarına karşılık vermekte, onların tedarikçisi rolünü üstlenmektedir. Yine yurt içinde hassas kalite anlayışına sahip Avrupa normlarında ürün yapan özellikle otomotiv sektörü, mobilya sektörü, beyaz eşya sektörü,banyo mutfak armaturleri sektörü, makine sektörü ve daha bir çok elit firmalarımızın dekoratif ve fonksiyonel kaplama askısı aparasını tedarikini sağlayarak kalitesini ortaya koymuştur.

Çalışmış olduğu firmaları kendisine partner kabul ederek istenilen kaliteyi sağlayabilmek için kendi sahip oldukları plastisol havuzu ve fırını ile boyu ve eni 2 metreyi geçen kullanım alanına sahip tüm parçalarınıza uygun askı imalatı yaparak kaplama tesislerini çözüm ortağı olma yolunda ilerlemektedir. Askıların kullanıdığı tesisin otomatik,yarı otomatik yada manuel olma durumunda askı ve parça verimi gibi teknik konulardaki bilgi birikimlerini paylaşarak en üst düzeyde kalite için karşılıksız teknik hizmet vermektedir.

Kazancımızı yatırıma dönüştürme anlayışı ile tesisimizin kaplama tesislerinin ihtiyacını karşılama çalışmaları devam etmekte olup her geçen gün insan gücünü azaltıp makinalaşmaya yönelik çalışmalarımız devam etmektedir. SÖZÜN KISASI BİZİM İŞİMİZ ASKI BİZ TESİSİMZDE KAPLAMA ASKISINDA BAŞKA BİR İŞ DÜŞÜNMEDİK.

Biz işimizi çalışan personelimizle beraber severek ve zevk alarak yapmaktayız. Esas başarımızın sırrının bu olduğunu düşünüyoruz. Bizimle bu keyifli çalışmaya ortak olan, bize katılan bütün firma ve şahıslara teşekkürü borç biliriz.